Sea to Summit Pláštenky

Prezrite si Sea to Summit bundy a pláštenky, ktoré sú ideálnym spoločníkom pre každého milovníka turistiky. Tieto prvotriedne odevy, navrhnuté na ochranu pred nepriaznivým počasím, zabezpečujú maximálny komfort a odolnosť. Vďaka inovatívnym materiálom si užijete sucho a pohodlie aj v najnáročnejších podmienkach. Oblečenie značky Sea to Summit je ľahké a skladné, ideálne do každej turistickej výbavy. Objednajte si ešte dnes a zažite dokonalú ochranu na vašich dobrodružstvách.

Ondřej - technická podpora
Ondřej technická podpora Kontaktujte ma
Sea to Summit
Triediť: Podľa obľúbenosti Podľa dostupnosti Najnovšie Hodnotenia zákazníkov Od najlacnejších Od najdrahších
Triediť
Odporúčame
APONCHOGN
zľava -9%
Sea to Summit Nylon Tarp Pončo Green
Na sklade
Sea to Summit Nylon Tarp Pončo Green

Pláštenka, plachta aj núdzový prístrešok v jednom, ľahký vodeodolný nylon 70D s podlepenými švami, rozmery 137 x 253 cm, zbalený rozmer 8 x 19 cm, hmotnosť 400…

64.99 € 71.49 €
Kúpiť
Odporúčame
APONSTD15DLI
zľava -17%
Sea to Summit Ultra-Sil Nano Poncho pršiplášť Lime žltozelená
Na sklade
Sea to Summit Ultra-Sil Nano Poncho pršiplášť Lime žltozelená

Pončo Ultra-Sil Nano, extrémne ľahké a vodeodolné, vyrobené z 15D Ultra-Sil Nano tkaniny s úplne podlepenými švami, rozmery 140 x 118 cm, zbalený rozmer 6,5 x…

83.99 € 101.24 €
Kúpiť
Odporúčame
APONSTD15DBL
zľava -17%
Sea to Summit Ultra-Sil Nano Poncho pláštenka Blue modrá
Na sklade
Sea to Summit Ultra-Sil Nano Poncho pláštenka Blue modrá

Pončo Ultra-Sil Nano, extrémne ľahké a vodeodolné, vyrobené z 15D Ultra-Sil Nano tkaniny s úplne podlepenými švami, rozmery 140 x 118 cm, zbalený rozmer 6,5 x…

83.99 € 101.24 €
Kúpiť
APONCHO15DBL
zľava -7%
Pončo Sea to Summit Ultra-Sil Nano Tarp (modrý)
Na sklade
Pončo Sea to Summit Ultra-Sil Nano Tarp (modrý)

Pršiplášť, plachta aj núdzový prístrešok v jednom, vodoodolný materiál 15D Ultra-Sil Nano, rozmery 145 × 265 cm, zbalený rozmer 7,5 × 13,5 cm, hmotnosť 230 g.

113.99 € 123.55 €
Kúpiť
APONCHOBL
zľava -8%
Sea to Summit Nylon Tarp Pončo Blue
Za 5-7 dní
Sea to Summit Nylon Tarp Pončo Blue

Pláštenka, plachta aj núdzový prístrešok v jednom, ľahký vodeodolný nylon 70D s podlepenými švami, rozmery 137 x 253 cm, zbalený rozmer 8 x 19 cm, hmotnosť 400…

64.99 € 70.87 €
Kúpiť
APONCHO15DLI
zľava -7%
Pončo Sea to Summit Ultra-Sil Nano Tarp (limetkový)
Na dotaz
Pončo Sea to Summit Ultra-Sil Nano Tarp (limetkový)

Pláštenka, plachta aj núdzový prístrešok v jednom, vodeodolný materiál 15D Ultra-Sil Nano, rozmery 145 × 265 cm, zbalený rozmer 7,5 × 13,5 cm, hmotnosť 230 g,…

113.99 € 123.55 €
Kúpiť