Park Tool Náradie

Zařaďte ty nejlepší cyklistické nástroje Park Tool do svého arzenálu a posuňte svůj servis na vyšší úroveň. S profesionálními nástroji pro opravy a údržbu, od multifunkčních klíčů po speciální nářadí pro údržbu pohonů, zajistíte svému kolu maximální výkon. Značka Park Tool je synonymem pro kvalitu a inovace v oboru. Připojte se k cyklistům, kteří věří nejlepšímu vybavení a udržujte své kolo v perfektním stavu.

Jan - Vedúci zákazníckej podpory
Jan Vedúci zákazníckej podpory Kontaktujte ma
Park Tool

Pokračujte vo výbere

Triediť: Podľa obľúbenosti Podľa dostupnosti Najnovšie Hodnotenia zákazníkov Od najlacnejších Od najdrahších
Triediť
PTCT5C
Mini nitovač reťaze Park Tool CT-5C
Na sklade
Mini nitovač reťaze Park Tool CT-5C

Reťazový nitovač mini.

7 hodnotenie
28.49 € 28.88 €
Kúpiť
PTIB3
Park Tool IB-3 I-Beam multifunkčný kľúč 14 funkcií
Na sklade
Park Tool IB-3 I-Beam multifunkčný kľúč 14 funkcií

Multifunkčný kľúč Park Tool I-Beam 14 funkcií.

12 hodnotenie
32.49 € 33.02 €
Kúpiť
PTIB2
zľava -14%
Park Tool IB-2 I-Beam multifunkčný kľúč 10 funkcií
Na sklade
Park Tool IB-2 I-Beam multifunkčný kľúč 10 funkcií

Multifunkčný kľúč Park Tool I-Beam 10 funkcií.

4 hodnotenie
19.69 € 22.93 €
Kúpiť
PT-BBT-RS
zľava -8%
Prípravok Park Tool BBT-RS na upevnenie stredových priečinkov
Na sklade
Prípravok Park Tool BBT-RS na upevnenie stredových priečinkov

Praktický nástroj na upevnenie stredového sťahováka počas demontáže alebo montáže.

41.49 € 45.41 €
Kúpiť
PT-DAG-2-2
Park Tool DAG-2-2 rovnač pätky prehadzovačky
Na sklade
Park Tool DAG-2-2 rovnač pätky prehadzovačky

Nástroj na kontrolu polohy a narovnanie pätky prehadzovačky.

3 hodnotenie
96.99 €
Kúpiť
PT-SAW-1
Ručná píla Park Tool SAW-1
Na sklade
Ručná píla Park Tool SAW-1

Praktická ručná píla na rezanie riadidiel, sedadlových tyčí atď. Vrátane plátku na kov.

3 hodnotenie
34.99 €
Kúpiť
PTATD1
Park Tool PT-ATD-1.2 momentový kľúč 4-6 Nm
Na sklade
Park Tool PT-ATD-1.2 momentový kľúč 4-6 Nm

Momentový kľúč Park Tool PT-ATD1.2 nastaviteľný na uťahovacie momenty 4-4,5-5-5,5 a 6 Nm.

5 hodnotenie
83.99 €
Kúpiť
PT-LRT-5-
Park Tool stiahovač na Lockring prevodníka FAZUA
Na sklade
Park Tool stiahovač na Lockring prevodníka FAZUA

Stiahovač pre istiaci lockring, pre prevodníky na pohonoch Fazua Ride 60 a podobne, ukončený vonkajším 6-hranným 36 mm a vnútorným 4-hranným 3/8", vonkajší…

38.49 €
Kúpiť
111877
Park Tool predĺžená rukoväť bitov 3-8 palcov PT-SWB-15
Na sklade
Park Tool predĺžená rukoväť bitov 3-8 palcov PT-SWB-15

Predĺžená rukoväť bitu 3-8 palcov PT-SWB-15, materiál oceľ, dĺžka 45 cm, hmotnosť 520 g.

25.99 €
Kúpiť
PT-THH-5
Park Tool PT-THH-5 imbusový kľúč 5 mm
Na sklade
Park Tool PT-THH-5 imbusový kľúč 5 mm

Profesionálny imbusový kľúč 5 mm, Cr-Mo oceľ, posuvný hriadeľ, modrá duralová otočná objímka.

2 hodnotenie
20.49 €
Kúpiť
PT-TW-2-2
zľava -5%
Park Tool TW-2-2 momentový kľúč 0-60 Nm
Na sklade
Park Tool TW-2-2 momentový kľúč 0-60 Nm

Momentový kľúč s rozsahom 0 až 60 Nm, 3/8" štvorhran.

1 hodnotenie
64.49 € 68.60 €
Kúpiť
PT346
Park Tool PT 346 závitový drôt
Na sklade
Park Tool PT 346 závitový drôt

Náhradný diel pre Park Tool IR-1-2.

25.49 €
Kúpiť
PTCCP44
Park Tool CCP-44 Sťahovák s rukoväťou
Na sklade
Park Tool CCP-44 Sťahovák s rukoväťou

Profesionálny sťahovák s rukoväťou Park Tool.

4 hodnotenie
21.49 €
Kúpiť
PT-PW-3
Park Tool PW-3 kľúč pedálový
Na sklade
Park Tool PW-3 kľúč pedálový

Kľúč na pedále, 2 veľkosti.

1 hodnotenie
32.49 €
Kúpiť
PT-SG-6
Rezací prípravok Park Tool SG-6
Na sklade
Rezací prípravok Park Tool SG-6

Nástroj na vedenie pílového kotúča pri rezaní, do 31,8 mm.

66.99 €
Kúpiť
PT-SBS-1-2
Park Tool SBS-1-2 sada bitov 18 ks
Na sklade
Park Tool SBS-1-2 sada bitov 18 ks

Sada bitov 3/8", 18 kusov, v plastovom zásobníku.

4 hodnotenie
66.49 €
Kúpiť
PTCN10
zľava -3%
Park Tool kliešte na lanká a bowdeny
Na sklade
Park Tool kliešte na lanká a bowdeny

Kliešte na lanká a bowdeny.

18 hodnotenie
47.99 € 49.55 €
Kúpiť
PTBBT3512
Park Tool vydávač ložísk Praxis Works M30
Na sklade
Park Tool vydávač ložísk Praxis Works M30

Stiahovač stredového zloženia, určený pre Praxis Works M30 a podobné, 12 drážok, vonkajší priemer 48-50 mm, vnútorný priemer 46,2 mm, ukončenie vnútorným 4HR 3…

31.99 €
Kúpiť
PT-THT-25
zľava -8%
Kľúč TORX T25 zo sady THT-1
Na sklade
Kľúč TORX T25 zo sady THT-1

Kľúč TORX T25 zo sady THT-1, vyrobený zo spracovanej ocele, posuvný kľúč, otočná vodiaca objímka.

1 hodnotenie
18.89 € 20.62 €
Kúpiť
PTSR23
Park Tool PT-SR-2-3 sťahovák pastorka
Na sklade
Park Tool PT-SR-2-3 sťahovák pastorka

Sťahovák pastorka Park Tool.

4 hodnotenie
52.99 € 53.68 €
Kúpiť
PT-SWR-8
zľava -6%
Park Tool SWR-8 račňa 3/8"
Na sklade
Park Tool SWR-8 račňa 3/8"

Robustný dvojcestný račňový kľúč, telo z kovanej ocele, dĺžka 20 cm, štvorhranná hlava 3/8" s poistkou proti uvoľneniu, chrómový povrch.

2 hodnotenie
26.99 € 28.88 €
Kúpiť
PT-PAW-12
Nastaviteľný bočný kľúč Park Tool PAW-12
Na sklade
Nastaviteľný bočný kľúč Park Tool PAW-12

Nastaviteľný bočný kľúč, rozsah do 38 mm, dĺžka 305 mm.

3 hodnotenie
45.49 €
Kúpiť
PTWAG4
Park Tool PT-WAG-4 centrovacie meradlo z duralu
Na sklade
Park Tool PT-WAG-4 centrovacie meradlo z duralu

Profesionálne, ľahké, rýchle a praktické meradlo.

2 hodnotenie
69.49 €
Kúpiť
PTSP7
zľava -3%
Park Tool štiepacie kliešte
Na sklade
Park Tool štiepacie kliešte

Rezacie kliešte Park Tool.

31.99 € 33.02 €
Kúpiť
Načítať ďalšie produkty