Race Face Cyklistika

Vydajte sa na dobrodružstvo s kvalitným cyklistickým vybavením Race Face, ktoré kombinuje inováciu a výkon pre každého cyklistu. Táto značka je známa svojou odolnosťou a precíznosťou, či už ste rekreačný cyklista alebo nadšený tréner. Objavte širokú škálu produktov vrátane robustných komponentov na bicykel, ktoré zlepšia vašu jazdu a poskytnú maximálnu bezpečnosť. Nechajte sa uniesť kúzlom cyklistiky s technológiami, ktoré posúvajú hranice vašich možností. Race Face - váš partner na ceste za perfektným zážitkom z jazdy.

Pavel - Brand manager
Pavel Brand manager Kontaktujte ma
Race Face

Pokračujte vo výbere

Triediť: Podľa obľúbenosti Podľa dostupnosti Najnovšie Hodnotenia zákazníkov Od najlacnejších Od najdrahších
Triediť
RNW110X42BLK
zľava -3%
Race Face Single Narrow Wide BCD110 prevodník čierna
Na dotaz
Race Face Single Narrow Wide BCD110 prevodník čierna

Hliníkový jednoprevodník prevodník s Narrow Wide profiláciou zubov, rozteč 110 mm, pre systémy 9-12sp., Vhodný na XC a gravel kolesá.

63.99 € 66.12 €
Kúpiť
RF91908
zľava -3%
Race Face Trace Boost 624J zadný náboj 12x148 mm Sram XD 32 dier čierny
Na dotaz
Race Face Trace Boost 624J zadný náboj 12x148 mm Sram XD 32 dier čierny

Zadný náboj MTB Boost 12x148 mm pre kotúčové brzdy, uchytenie na 6 dier, orech Sram XD, pre kazety 11/12 sp, hmotnosť 336 g.

195.99 € 202.48 €
Kúpiť
RF44218
zľava -3%
Race Face Vault Boost 414J predný náboj 15x110 mm 32 dier oranžový
Na dotaz Doprava zadarmo
Race Face Vault Boost 414J predný náboj 15x110 mm 32 dier oranžový

Predný náboj MTB Boost 15x110 mm pre kotúčové brzdy, uchytenie na 6 otvorov, hmotnosť 177 g.

222.99 € 231.40 €
Kúpiť
RF44133
Race Face Vault Boost 424J zadný náboj 12x148 mm Sram XD 32 dier oranžová
Na dotaz Doprava zadarmo
Race Face Vault Boost 424J zadný náboj 12x148 mm Sram XD 32 dier oranžová

Zadný náboj MTB Boost 12x148 mm pre kotúčové brzdy, montáž so 6 otvormi, orech Sram XD, pre kazety 11/12sp., hmotnosť 177 g.

393.99 €
Kúpiť
RF02761
Race Face Next Flate Wide riadidlá so zdvihom 6 mm 31,8x720 mm karbon/zelená
Na dotaz
Race Face Next Flate Wide riadidlá so zdvihom 6 mm 31,8x720 mm karbon/zelená

Karbónové riadidlá široké 720 mm, zdvih 6 mm, priemer predstavca 31,8 mm, hmotnosť 175 g, vhodné na XC a trail.

140.99 €
Kúpiť
RF68668
zľava -5%
Race Face Next 35 riadidlá 20 mm zdvih 35x760 mm čierna/červená
Na dotaz
Race Face Next 35 riadidlá 20 mm zdvih 35x760 mm čierna/červená

Karbónové riadidlá široké 760 mm, zdvih 20 mm, priemer predstavca 35 mm, hmotnosť 180 g, vhodné na XC a trail.

152.99 € 161.16 €
Kúpiť
RF14100
zľava -3%
Race Face Next 35 riadidlá 10 mm zdvih 35x760 mm čierna/šedá
Na dotaz
Race Face Next 35 riadidlá 10 mm zdvih 35x760 mm čierna/šedá

Karbónové riadidlá široké 760 mm, zdvih 10 mm, priemer predstavca 35 mm, hmotnosť 180 g, vhodné na XC a trail.

155.99 € 161.16 €
Kúpiť
ST13A3550
zľava -2%
Predstavec Race Face Atlas 35 čierny
Na dotaz
Predstavec Race Face Atlas 35 čierny

Predstavec riadidiel pre priemer riadidiel 35 mm, dĺžka 35 / 50 / 60 mm, materiál hliník 6061, hmotnosť 141 g / 35 mm.

2 hodnotenie
97.49 € 99.99 €
Kúpiť
agRF3484
zľava -4%
Race Face Next SL sedlovka 30,9x400 mm čierna
Na dotaz
Race Face Next SL sedlovka 30,9x400 mm čierna

Karbónová sedlovka Race Face Next SL, dĺžka 400 mm, priemer 30,9 mm, matná čierna, hmotnosť 250 g.

145.99 € 152.89 €
Kúpiť
agRF3491
Race Face Chester Composite pedále černé
Na dotaz
Race Face Chester Composite pedále černé

Platformové pedále Race Face Chester Composite, základňa 101x110 mm, utesnené ložiská, hmotnosť 340 g.

3 hodnotenie
62.99 € 64.05 €
Kúpiť
RF6603
zľava -3%
Race Face Atlas 1,25" riser 31,8x785 mm riadidlá Stealth
Na dotaz
Race Face Atlas 1,25" riser 31,8x785 mm riadidlá Stealth

Riadidlá Race Face Atlas 1,25" Riser, šírka 785 mm, priemer 31,8 mm, zdvih 32 mm, hmotnosť 340 g

79.99 € 82.64 €
Kúpiť
RF40180
zľava -3%
Race Face Turbine R Riadidlá 20 mm zdvih 35x800 mm červená
Na dotaz
Race Face Turbine R Riadidlá 20 mm zdvih 35x800 mm červená

MTB riadidlá z pevnej hliníkovej zliatiny AL7075, zdvih 20 mm, priemer predstavca 35 mm, šírka 800 mm, hmotnosť 300 g, ohyb 8°, výkyv do 5°.

1 hodnotenie
83.99 € 86.78 €
Kúpiť
RF40173
zľava -3%
Race Face Turbine R riadidlá 20 mm zdvih 35x800 mm oranžová
Na dotaz
Race Face Turbine R riadidlá 20 mm zdvih 35x800 mm oranžová

Riadidlá Race Face Turbine, šírka 800 mm, priemer 35 mm, zdvih 20 mm, hmotnosť 300 g.

83.99 € 86.78 €
Kúpiť
agRF3490
Pedále Race Face Aeffect čierne
Na dotaz
Pedále Race Face Aeffect čierne

Platformové pedále Race Face Aeffect, základňa 101x100 mm, priemyselné ložiská, hmotnosť 375 g.

109.99 €
Kúpiť
RFNB087000
zľava -4%
Puzdro na náradie Race Face Stash Tool Wrap stealth
Na dotaz
Puzdro na náradie Race Face Stash Tool Wrap stealth

Puzdro na efektívne uloženie duše, fľaše CO2 a náradia na ľubovoľnom mieste na ráme bicykla.

22.99 € 23.97 €
Kúpiť
PD20CHEMAG
zľava -3%
Race Face Chester pedále magenta
Na dotaz
Race Face Chester pedále magenta

Platformové pedále Race Face Chester, základňa 101x110 mm, uzavreté ložiská, hmotnosť 360 g.

63.99 € 66.12 €
Kúpiť
PD20CHEPUR
zľava -3%
Závod Tvár Chester fialová
Na dotaz
Závod Tvár Chester fialová

Platformové pedále Race Face Chester, základňa 101x110 mm, uzavreté ložiská, hmotnosť 340 g.

1 hodnotenie
63.99 € 66.12 €
Kúpiť
ST13A35DM50X0
zľava -3%
Predstavec Race Face Atlas DM 35 čierny
Na dotaz
Predstavec Race Face Atlas DM 35 čierny

DH predstavec vyrobený pre agresívnu jazdu, zdvih 0°, dĺžka 50 mm, pre priemer riadidiel 35 mm, hmotnosť 120 g.

86.49 € 89.26 €
Kúpiť
ST17TURR3540X0SLVR
zľava -5%
Predstavec Race Face Turbine R 35 strieborný
Na dotaz
Predstavec Race Face Turbine R 35 strieborný

Predstavec Race Face Turbine R 35 40 mm, strieborná farba, dizajnový skvost, odolný materiál, zvýšená pevnosť.

103.99 € 109.50 €
Kúpiť
ST17TURR3550X0PUR
zľava -3%
Predstavec Race Face Turbine R 35 fialový
Na dotaz
Predstavec Race Face Turbine R 35 fialový

Predstavec Race Face Turbine R 35, fialová farba, dizajnový skvost, odolný materiál, zvýšená pevnosť.

107.99 € 111.57 €
Kúpiť
HB18TURBLU801
zľava -3%
Race Face Turbine R riadidlá 20 mm zdvih 35x800 mm modré
Na dotaz
Race Face Turbine R riadidlá 20 mm zdvih 35x800 mm modré

Riadidlá Race Face Turbine R 20 mm, šírka 800 mm, priemer 35 mm, zdvih 20 mm, hmotnosť 200 g.

83.99 € 86.78 €
Kúpiť
F50060
zľava -4%
Race Face Aeffect 1X páka sedlovky ľavá čierna
Na dotaz
Race Face Aeffect 1X páka sedlovky ľavá čierna

Ľavá páčka na plynulé ovládanie výšky sedlovky Race Face Turbine a Aeffect.

58.99 € 61.98 €
Kúpiť
ST17AER3540X0
Race Face Aeffect-R 35 predstavec čierna
Na dotaz
Race Face Aeffect-R 35 predstavec čierna

Robustný a odolný hliníkový predstavec riadidiel s priemerom 35 mm, navrhnutý pre All Mountain, Enduro a dokonca aj drsnejšie trailové jazdenie.

5 hodnotenie
62.49 €
Kúpiť
BB21BB899230
zľava -3%
Race Face Press Fit stredové zloženie 41x89/92x30 mm
Na dotaz
Race Face Press Fit stredové zloženie 41x89/92x30 mm

Stredové zloženie Race Face pre rámy so šírkou rámu 89/92 mm, priemerom 41 mm, priemerom kľuky 30 mm.

1 hodnotenie
51.99 € 53.72 €
Kúpiť
Načítať ďalšie produkty