Race Face Komponenty na bicykle

Zažijte dokonalou cyklistickou jízdu s komponenty značky Race Face. Tyto prvotřídní produkty jsou navrženy pro náročné jezdce, kteří hledají spolehlivost a výkon. Komponenty Race Face kombinují inovativní technologie s precizním zpracováním, což přináší vynikající kontrolu a pohodlí na každé trase. Rozšiřte svůj cyklistický zážitek a objevte, proč je Race Face favoritem mezi cyklisty po celém světě.

Jan - Vedúci zákazníckej podpory
Jan Vedúci zákazníckej podpory Kontaktujte ma
Race Face

Pokračujte vo výbere

Triediť: Podľa obľúbenosti Podľa dostupnosti Najnovšie Hodnotenia zákazníkov Od najlacnejších Od najdrahších
Triediť
DM30TSHI12BLK
Race Face Single Direct Mount N/W prevodník12sp. Shimano Hyperglide+ čierna
Na sklade
Race Face Single Direct Mount N/W prevodník12sp. Shimano Hyperglide+ čierna

Oceľový prevodník s Narrow Wide profiláciou zubov, vyvinutý špeciálne pre 12sp. Shimano Hyperglide+, vhodný na XC/Trail/AM/DH.

1 hodnotenie
36.49 €
Kúpiť
BB19BB10410724
zľava -9%
Race Face BB92 stredová zmes 41x104/107x24 mm
Na sklade
Race Face BB92 stredová zmes 41x104/107x24 mm

Stredové zloženie Race Face, pre 24 mm kľuky, pre rámy BB92, hmotnosť 95 g.

48.49 € 53.72 €
Kúpiť
AC990092
zľava -13%
Race Face Grippler Lock On Gripy červené
Na sklade
Race Face Grippler Lock On Gripy červené

Race Face Grippler, uzamykateľné objímky, maximálna priľnavosť a pohodlie, vysoko kvalitná a odolná guma, vonkajší priemer 33 mm.

1 hodnotenie
28.49 € 33.06 €
Kúpiť
RNWDM32PUR
zľava -2%
Race Face Single Direct Mount N/W prevodník fialová
Na sklade
Race Face Single Direct Mount N/W prevodník fialová

Hliníkový prevodník s Narrow Wide profiláciou zubov, pre systémy 9-12sp., Vhodný na XC/Trail/AM/DH.

64.49 € 66.12 €
Kúpiť
TUR1XPOSTDPGRN
zľava -12%
Race Face Turbine R 1X páka sedlovky zelená
Na sklade
Race Face Turbine R 1X páka sedlovky zelená

Turbine R Dropper Post teleskopické ovládanie sedlovky. Vyrobené z hliníka 6061-T6

90.49 € 103.31 €
Kúpiť
RF-XPOSTDPBLU
Race Face Turbine R 1X páka sedlovky modrá
Na sklade
Race Face Turbine R 1X páka sedlovky modrá

Turbine R Dropper Post teleskopické ovládanie sedlovky. Vyrobené z hliníka 6061-T6.

101.99 € 103.31 €
Kúpiť
RF-XPOSTDPORG
zľava -11%
Race Face Turbine R 1X páka sedlovky oranžová
Na sklade
Race Face Turbine R 1X páka sedlovky oranžová

Turbine R Dropper Post teleskopické ovládanie sedlovky. Vyrobené z hliníka 6061-T6.

90.99 € 103.31 €
Kúpiť
CK19AE137ARM170BLK
zľava -7%
Kľuky Race Face Aeffect 170 mm
Na sklade
Kľuky Race Face Aeffect 170 mm

Hliníkové MTB kľuky bez prehadzovačky, dĺžka 170 mm, materiál hliník 6066, montážny systém Cinch, os 24x137 mm, hmotnosť 650 g.

1 hodnotenie
116.99 € 126.03 €
Kúpiť
RNWDM34BLU
zľava -9%
Race Face Single Direct Mount N/W 34 zubov 10 - 12 rýchlostí modrá
Na sklade
Race Face Single Direct Mount N/W 34 zubov 10 - 12 rýchlostí modrá

Race Face Single Direct Mount N/W 34 zubov 10 - 12 rýchlostí, modrá farba, vyrobené z vysoko odolného hliníka, kompatibilné so systémom Race Face CINCH.

59.99 € 66.12 €
Kúpiť
BB19PF30687324
zľava -8%
Race Face PF30 stredové zloženie 46x68/73x24 mm
Na sklade
Race Face PF30 stredové zloženie 46x68/73x24 mm

Stredové zloženie určené pre rámy so stredom Press Fit 30 - 46 mm so šírkou domu 68/73 mm a kľukami s osou 24 mm.

48.99 € 53.72 €
Kúpiť
GP20GETTA30REDBLK
zľava -7%
Race Face Getta červená/čierna
Na sklade
Race Face Getta červená/čierna

Nízkoprofilové MTB gripy s uzamykateľnou objímkou. Dokonalá kombinácia priľnavosti, odolnosti a tlmenia.

3 hodnotenie
22.99 € 24.79 €
Kúpiť
BBSRX113
zľava -2%
Race Face ISIS SRX 113x68/73 mm
Na sklade
Race Face ISIS SRX 113x68/73 mm

Stredové zloženie Race Face určené pre rámy so šírkou 113 mm, BSA/anglický závit, hmotnosť 245 g,

60.49 € 61.98 €
Kúpiť
BB19PF308330
zľava -19%
Race Face stredové zloženie PF30 46x83x30 mm
Na sklade
Race Face stredové zloženie PF30 46x83x30 mm

Stredové zloženie Race Face určené pre rámy so šírkou domčeka 83 mm, PF30 štandardu s priemerom 46 mm a kľuky s osou o priemere 30 mm.

43.49 € 53.72 €
Kúpiť
BB19BSA10030
zľava -3%
Race Face BSA 100x30 mm
Na sklade
Race Face BSA 100x30 mm

Stredové zloženie Race Face pre rámy so šírkou rámu 100 mm, závitom BSA štandard a kľukami s osou 30 mm.

51.99 € 53.72 €
Kúpiť
RNWDMOVAL30BLK
zľava -9%
Race Face SINGLE Direct Mount Oval N/W prevodník čierny
Na sklade
Race Face SINGLE Direct Mount Oval N/W prevodník čierny

Race Face oválny prevodník so systémom CINCH. Kompatibilný s 9, 10, 11 a 12 rýchlosťami.

59.99 € 66.12 €
Kúpiť
AC990098
zľava -13%
Race Face Grippler Lock On Gripy 33 mm tyrkysové
Na sklade
Race Face Grippler Lock On Gripy 33 mm tyrkysové

Race Face Grippler, uzamykateľné objímky, maximálna priľnavosť a pohodlie, vysoko kvalitná a odolná guma, vonkajší priemer 33 mm.

1 hodnotenie
28.49 € 33.06 €
Kúpiť
AC990095
zľava -15%
Race Face Grippler Lock On gripy 33 mm žlté
Na sklade
Race Face Grippler Lock On gripy 33 mm žlté

Race Face Grippler, uzamykateľné objímky, maximálna priľnavosť a pohodlie, vysoko kvalitná a odolná guma, vonkajší priemer 33 mm.

2 hodnotenie
27.99 € 33.06 €
Kúpiť
AC990097
zľava -7%
Race Face Grippler Lock On Grips Pink
Na sklade
Race Face Grippler Lock On Grips Pink

Race Face Grippler, lock-out gripy, maximálna priľnavosť a pohodlie, vysokokvalitná a odolná guma, vonkajší priemer 33 mm.

30.49 € 33.06 €
Kúpiť
PD20CHE
Race Face Chester pedále Composite green
Na sklade
Race Face Chester pedále Composite green

Platformové pedále Race Face Chester Composite, základňa 101x110 mm, utesnené ložiská, hmotnosť 340 g.

63.49 € 64.05 €
Kúpiť
HSSKITCAR
zľava -3%
Race Face Headset Spacer Kit sada podložiek carbon
Na sklade
Race Face Headset Spacer Kit sada podložiek carbon

Sada karbónových podložiek pod predstavec, veľkosti 2, 5, 10, 15 mm, viečko, farba čierna

33.99 € 35.12 €
Kúpiť
PD20RIDGRN
zľava -4%
Race Face Ride pedále zelené
Na sklade
Race Face Ride pedále zelené

Ľahké nylonové kompozitné pedále, os Cro-Mo s klasickým závitom na pedálový kľúč, tvarované čapy, hmotnosť 330 g, 18 čapov

1 hodnotenie
47.49 € 49.59 €
Kúpiť
PD20CHEBLU
zľava -3%
Race Face Chester Composite pedále modrá
Na sklade
Race Face Chester Composite pedále modrá

Platformové pedále Race Face Chester Composite, základňa 101x110 mm, utesnené ložiská, hmotnosť 340 g.

2 hodnotenie
63.49 € 66.12 €
Kúpiť
AC990099
zľava -3%
Gripy Race Face Grippler Lock On Gum
Na sklade
Gripy Race Face Grippler Lock On Gum

Race Face Grippler, uzamykateľné objímky, maximálna priľnavosť a pohodlie, vysoko kvalitná a odolná guma, vonkajší priemer 33 mm.

31.99 € 33.06 €
Kúpiť
AC990091
zľava -9%
Gripy Race Face Grippler Lock On Blue
Na sklade
Gripy Race Face Grippler Lock On Blue

Race Face Grippler, uzamykateľné objímky, maximálna priľnavosť a pohodlie, vysoko kvalitná a odolná guma, vonkajší priemer 33 mm.

1 hodnotenie
29.99 € 33.06 €
Kúpiť
Načítať ďalšie produkty